Губернатор Дніпропетровської області Колесніков Д.В зустрівся з правозахисником М.Кожушко

0
Ваша оценка: Нет

Губернатор Дмитро Колєсніков провів особистий прийом громадян, який за регламентом відбувається щомісяця у перший та третій понеділок. Цього разу за допомогою до голови облдержадміністрації звернулися 33 мешканці області. Зокрема, їх турбували питання комунального господарства, житлової політики, соціального захисту, охорони здоров’я, містобудування .||Правозахисник, голово дитячої організації "Допоможемо дітям" Н.Кожушко звернулася до губернатора з проханням допомогти вирішити питаннь . При зустрічі керівник області Колесніков Д.В вислухав пропозицію та ідею про соціальний захист і допомоги дітям,(знищення робочу групу у сфері захисту прав дітей та сімей Дніпропетровської області,створення на Дніпропетровщині дитячих омбудсмено,проведння чемпіонату "КРОКС",громадські слухання щодо захисту прав дітей,випуск дитячої газети Допоможемо дітям) після обговорення Губернатор Дніпропетровщини  поставив завдання    розробити міханізм взаємодії співпраці в соціальній сфері з громадською організацією. Правозахисник Микола Кожушко подякував губернатора Д.В.Колеснікова за турботу і захист дітей. Створення на базі школ учнівських організацій та об'єднань є об'єктивною потребою сьогодення, запорукою ефективного функціонування учнівського самоврядування, формування в учнів громадянських, організаторських та лідерських якостей 

«Бути уважним до проблем кожного громадянина – таке завдання я ставлю перед керівництвом міст та районів регіону, перед керівниками департаментів облдержадміністрації, таких принципів у роботі дотримуюсь сам. Адже тільки вирішуючи питання кожної окремої людини, можна досягти добробуту суспільства в цілому, - зазначив Дмитро Колєсніков. - Саме тому Президент України Віктор Янукович ставить завдання перед органами влади на місцях швидко та якісно реагувати на звернення громадян». ДОДГО "Правозахисна Спілка "Допоможемо Дітям" #vk.com/dopomozhemo  , моб 380632848666 Шановні мешканці! 

Якщо вам відомо, де ображають дитину, повідомте за телефоном 

«гарячої» лінії 370-48-19 ,Прокуратура Днепропетровской области открыла «горячую телефонную линию» и ждет сообщения о фактах нарушения прав детей, сообщают из пресс-службы прокуратуры области.

О фактах нарушения законодательства, направленного на защиту прав и свобод детей, просят информировать по телефону — (056) 745-28-45.