Молодь хоче рухатись вільно

0
Ваша оценка: Нет

Розглянувши рішення 58 сесії V скликання Сімферопольської міської ради у Автономній Республиці Крим № 934 від 31.03.2010 «Про виконання нормативно-правових та інших актів Кабінета Міністрів України, Верховної Ради та Ради міністрів Автономної Республіки Крим, Сімферопольької міської ради та його виконавчого комітету з питань попередження злочинів, правопорушень та безнадзорності серед дітей та підлітків у м. Сімферополь», на якому було прийнято рішення про «обмеження знаходження дітей (осіб, які не досягнули 18 річного віку) у нічний час з 22.00 години до 06.00 години без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, а також осіб, відповідальних за організацію та проведення заходів за участю дітей», на постійних заставах.

При цьому міська рада у своєму рішенні апелює до статей 26, 32, 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Але, якщо керуватися цим законом, згідно зі ст. 2 п. 1, «місцеве самоврядування в Україні - це гарантоване державою право та реальна здатність територіальної громади - жителів села чи добровільного об'єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища, міста - самостійно або під відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України».
Виходячи з цього, міська рада м. Сімерополя у своєму рішенні №934 від 31.03.2010 року порушила п. 1 ст. 2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також ще низку законів України, бо у ст. 33 Конституції України відмічається, що «кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування», далі це поняття поширюється у Законі України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні». Згідно зі ст. 2, «громадянам України, а також іноземцям та особам без громадянства, які на законних підставах перебувають в Україні, гарантуються свобода пересування». Обмеження пересування визначені у ст. 12 цього Закону, «свободу пересування відповідно до закону може бути обмежено:
- у прикордонній смузі;
- на територіях військових об'єктів;
- у зонах, які згідно із законом належать до зон з обмеженим доступом;
- на приватних земельних ділянках;
- на територіях, щодо яких введено воєнний або надзвичайний стан;
- на окремих територіях і в населених пунктах, де у разі небезпеки поширення інфекційних захворювань і отруєнь людей введені особливі умови і режим проживання населення та господарської діяльності».
Місто Сімферополь не потрапляє не під одну з категорій, перерахованих вище, та ми бачимо що у цьому законі немає обмежень, які встановлені у рішенні Сімеропольскої міської ради щодо «обмеження знаходження дітей (осіб, які не досягнули 18 річного віку) у нічний час з 22.00 години до 06.00 години:
- на вулицях, стадіонах, у парках та скверах;
- у дврорах та під’їздах;
- у транспотних засобах загального використання;
- на об’єктах суб’єктів господарської діяльності, котрі призначені для доступу у мережу «Інтернет»;
- закладах рестораного господарства;
- спеціалізованних предприємствах торгівлі, призначених для реалізації лише алкогольної продукції, пива, слабоалкогольних напоїв;
- спеціалізованних магазинах призначених для реалізації товарів сексуального характеру;
- у інших громадськіх місцях, знаходження у яких може принести шкоду здоров’ю дітей та іх розвитку».
Також у ст. 12 цього закону перераховуються группи громадян, що можуть бути обмежені у вільному пересуванні, але такої группи як «діти» там не передбачувано, як і обмеження за віком чи за часом перебування.
«Свобода пересування обмежується щодо:
- осіб, до яких відповідно до процесуального законодавства застосовано запобіжні заходи, пов'язані з обмеженням або позбавленням волі;
- осіб, які за вироком суду відбувають покарання у вигляді
позбавлення або обмеження волі;
- осіб, які згідно із законодавством перебувають під адміністративним наглядом;
- осіб, які згідно із законодавством про інфекційні захворювання та психіатричну допомогу підлягають примусовій госпіталізації та лікуванню;
- шукачів притулку та осіб, які звернулися за наданням їм статусу біженця до прийняття відповідного рішення компетентним органом (про надання цим особам притулку чи статусу біженця);
- іноземців та осіб без громадянства, які не мають законних підстав для перебування на території України;
- осіб, яких призвано на дійсну строкову службу до Збройних Сил України та інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань;
- іноземців, які перебувають у складі військових іноземних підрозділів і які мають статус військового».
Також, цікавим фактом у рішенні Симферопольської міської ради № 934 від 31.03.2010 «Про виконання нормативно-правових та інших актів Кабінета Міністрів України, Верховної Ради та Ради міністрів Автономної Республіки Крим, Сімферопольської міської ради та його виконавчого комітету з питань попередження злочинів, правопорушень та безнадзорності серед дітей та підлітків у м. Сімферополь» є пункт 6.5, у якому сказано, що «за виявленними фактами та порушеннями приймати заходи до батьків згідно з діючим законодавством України», на практиці це штрафи. Але згідно зі ст. 150 глави 13 розділу ІІІ «Сімейного кодексу України» у «обов’язки батьків щодо виховання та розвитку дитини» не входить контроль за часом його знаходження вдома, одже «заходи до батьків» у данному випадку не мають під собою ніякої юридичної бази.
При прийнятті таких рішень Сімферопольска міська рада порушила не тільки декілька Законів України, а ще й міжнародне законодавство — «Європейську конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод» та ін.. Згідно зі ст. 12 п.1 «Міжнародного пакту про громадянські і політичні права» (Міжнародний пакт ратифіковано Указом Президії Верховної Ради Української РСР N 2148-VIII (2148-08 ) від 19.10.73), «Кожному, хто законно перебуває на території будь-якої держави, належить, у межах цієї території, право на вільне пересування і свобода вибору місця проживання».

Виходячи з вищесказаного, можна робити висновок, що рішення 58 сесії V скликання Сімферопольської міської ради у Автономній Республиці Крим № 934 від 31.03.2010 «Про виконання нормативно-правових та інших актів Кабінета Міністрів України, Верховної Ради та Ради міністрів Автономної Республіки Крим, Сімферополької міської ради та його виконавчого комітету з питань попередження злочинів, правопорушень та безнадзорності серед дітей та підлітків у м. Сімферополь» є незаконним.

Аватар пользователя reutski
Константин Реуцкий
Offline
Последнее посещение: 5 лет 18 недель назад
Зарегистрирован: 09.03.2010

Треба оскаржувати у суді. Що тобі на це сказав Володимир? Вони підтримають?

Аватар пользователя Александра Дворецкая
Александра Дворецкая
Offline
Последнее посещение: 4 года 29 недель назад
Зарегистрирован: 28.06.2010

Владимир молчит. Не заметил, может, письмо(

Аватар пользователя civil_warukrnet
Ярослав Минкин
Offline
Последнее посещение: 7 лет 33 недели назад
Зарегистрирован: 14.04.2010

Суд и только суд! Не сносить им головы!
Главное, чтоб УГСПЛ помогли с "документацией"! ;)