Перелік рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради

0
Ваша оценка: Нет

Доброго дня, шановні колеги!

Хочу поділитись певним цікавим результатом проекту "Доступ до інформації про діяльність органів місцевого самоврядування Полтавської області".

В результаті наших заяв до органів прокуратури щодо незаконності відмов у отриманні доступу до суспільно-важливої інформації про діяльність міських рад п’яти міст Полтавщини, на адресу Кременчуцької міської ради Полтавської області було прокуратурою міста Кременчука було складено і винесено припис. Копію припису ми не отримали, але він став причиною листа міської ради на адресу нашої організації. Цим листом нам пропонувалось зазначити, які саме рішення виконавчого комітету та міської ради ми просимо надати.

У відповідь нами було складено звернення на адресу міської ради із проханням надати перелік рішень виконкому та ради за 2009-2010 роки. Відповідні звернення були складені і на адресу всіх інших міських голів міст областного значення Полтавської області. Але, на відміну від Полтави, Миргорода, Лубен та Комсомольська, з виконкому Кременчуцької міської ради ми отримали відповідь із додатками на 148 аркушах - із переліком всіх рішень виконавчого комітету міської ради та переліком рішень сессій міської ради за 2009-2010 роки.

За результатами вивчення всіх рішень виконкому було складено додаткове звернення про надання більшості копій рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Очікую, що будуть шукати можливість відмовити у задоволенні звернення. І тоді будуть дуже грунтовні підстави для заяви до прокуратури про зловживання владою та перевищення службових повноважень.

Отримана та запитувана інформація, на нашу думку, носить суспільно-важливий характер через факт відсутності абсолютної більшості рішень виконавчих комітетів міських рад у загальному доступі в тому числі і на сайтах цих органів місцевого самоврядування. Зазвичай, ми можемо бачити лише 5-6 рішень за весь місяць, хоча як засвідчує перелік всіх рішень виконкому, іноді їх буває 20-30 на тиждень. Абсолютно не висвітлюються рішення виконавчих комітетів щодо розподілення коштів, списання, продажу та передачі з балансу на баланс нерухомого і рухомого майна, питання надання у власність квартир комунальної власності.

Для ознайомлення можна скачати архів із переліком рішень за адресою:
http://tempfile.ru/file/1411070

пароль для скачування: 1 (одиниця)