Апеляційний суд Києва - з претензією на доступність

Із слів охоронників у Апеляційному суді Києва, спеціалізованої кнопки в них немає, однак є кнопки виклику охорони на в'їзді (розташована на висоті 145 см) та при вході (приблизно така ж відстань)

Графік роботи суду не збігається із заявленим на сайті, цей графік надрукований на А4, здається 14 шрифтом та приклеєний скотчем до стійки охорони (висота стійки 118 см). Графік судових засідань розміщений на екрані біля стійки судових розпорядників, як на мене, то високо (висота десь 2.5 м), шрифт малий та швидко змінюється зображення. P.S. з цих причин я помилилась при реєстрації:)

Для ММНГ є спеціальний вхід, який розташований праворуч від центрального входу до суду, із сторони в'їзду.

На центральному вході (сходи) та і будь-де на території суду вивісок щодо наявності входу для ММНГ немає. Я дізналась про нього, запитавши охоронника.

Сам вхід до приміщення суду з поріжком, однак по обидві сторони його є зїзд, кут нахилу невеликий, має бути непроблемним для вїзду.

Спец вхід для ММНГ на замку, ключ від якого у охоронника. Це викликає певні труднощі у доступі, т.я. для того, аби туди потрапити, потрібно спочатку зателефонувати із пропускного пункту на вїзді до пункту охорони у приміщенні суду, аж потім охоронник, що знаходиться в приміщенні суду (пункт охорони) відкриває цей вхід. Покриття неслизьке. Із слів охоронника, вони допомагають за проханням ММГН піднятися по спец. входу.

Центральний вхід (22 сходинки) обладнаний стійкими поручнями. Щодо спец. входу для ММГН, то він розділений на 2 частини: перша - на замку шириною близько 5 м необладнана поручнями, і в звязку із доволі великим кутом нахилу, тут можуть виникати проблеми із вїздом для колясочників.

Інша частина шириною 75-78 см (вгорі - 75 см, внизу приблизно 78 см) обладнана стійкими поручнями, висота поручня приблизно 70 см.

Вхід до суду із 2 рамами металошукача, одна - знаходиться ліворуч, працює постійно, інша - праворуч від входу, "спеціально для ММНГ", працює "за вимогою", із слів охоронника її вмикають в тому випадку, коли до суду приїздить людина на візку. Ширина рамки металошукача для ММНГ приблизно 76 см, після рами металошукача розташований турнікет.

В приміщенні 2 турнікети, які розташовані після рам металошукача.    

Ширина опущеного турнікету (спец. вхід для ММНГ) приблизно 75 см. вхід перекриває тумба, т.я. спец. вхід вмикають за потребою (рамку та турнікет), планку турнікету необхідно опускати самому (в мене вийшло з третьої спроби)

Багатоповерхова будівля обладнана сучасними працюючими ліфтами. Кабіни ліфту просторі та обладнані поручнями.

Дверні отвори та проходи без порогів, плінтусів та перепадів.

Інформаційний стенд розташований біля стійки судових розпорядників, одна сторона його трохи заходить за стійку.

Т.я. одна сторона заходить за стійку розпорядників, то людина, що хоче ознайомитись із розміщеною інформацією закриває їм вихід.

Висота стенду близько 2 м, оголошення надруковані 14 шрифтом, з відстані 1.5 м в мене виникли труднощі із ознайомленням.

На нульовому поверсі (центральний вхід до суду із сторони рами металошукача та турнікету "не для ММНГ") приблизно на відстані 15 м від пункту охорони розташований туалет із спеціальним знаком на дверях - для інвалідів.

Немає розділення на чоловічий та жіночий, 1 кабінка. Просторий, закривається на замок, складається із двох кімнат. Перша із раковиною та дзеркалом (обладнана по периметру пандусом), ліворуч санвузол із місцем для візка (просторий), також обладнаний поручнями по периметру.

 

На інших поверхах звичайні санвузли (напр. жіночий санвузол на 9 поверсі: складається із 2х кімнат: перша із раковиною та дзеркалом (доволі простора, ширина дверної пройми 80 см), ліворуч санвузол, що замикається (ширина 110 см, довжина 135 см, від унітазу до дверей 90 см, ширина дверної пройми 60 см). У звичайному санвузлі немає місця для візка та поручнів.

Приміщення не відповідає нормам доступності для ММНГ, хоча будівля доволі нова. Важко уявити, в якому стані суди в регіонах. Неприємно здивували графік роботи, заборона зйомки в приміщенні, небажання надати для ознайомлення Положення, насторожене ставлення охорони, бруд в санвузлі для людей з особливими потребами.

Фотофіксацію здійснювати намагалась, однак на вході до суду (у вестибюлі), саме під час фотографування, мені зробив зауваження охоронник. Він повідомив мене про те, що в приміщенні суду та на прилеглій території фото- та відеозйомка заборонені. На моє прохання надати мені документальне підтвердження своїх слів (на інформаційному стенді та на розсувних дверях при вході до суду, а також на прилеглій території інформації щодо заборони зйомки не має), він дістав чудо-документ, і показав лише 1 абзац в якому йдеться про заборону. Назву та реквізити документу, а також його копію він не дозволив мені прочитати-переписати-відксерити. Вже пізніше,   після проведення моніторингу, я-таки знайшла на сайті суду цей документ. Він називається "П О Л О Ж Е Н Н Я про взаємодію Апеляційного суду міста Києва  із засобами масової інформації" в п.2.5 якого саме йдеться про заборону зйомки http://www.apcourtkiev.gov.ua/apcourtkiev/uk/publish/article/85218.  

Анна Курченко

Довідка: Моніторинг безбар’єрності українських та білоруських судів відбувається за ініціативи учасників та учасниць Другого Міжнародного Курсу з прав людини для молодих активістів, реалізованого в рамках спільної стратегії Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та Білоруської правозахисної школи. Щоб взяти участь в моніторингу і досліджувати архітектурну доступність судів у вашому місті або отримати додаткову інформацію, зв'яжіться з координаторами кампанії за електронною адресою:postup.hrc@gmail.comабо за телефонами +38 (050) 273-19-96 (Олена Луньова), +38 (050) 810-66-49 (Юлія Красільникова).

Приєднуйтеся до кампанії «Правосуддя без бар’єрів» у фейсбуці!

Кампанія "Правосуддя без бар'єрів" підтримана в рамках проекту «Підтримка громадської активності в Україні», що здійснюється громадською організацією «People in Need» («Людина в біді», м. Прага, Чехія) у партнерстві з Кримським правозахисним центром "Дія", Мережею правових приймалень Криму за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки. Проект  спрямований на посилення ролі місцевих громадських організацій, ініціативних груп та шкільних об'єднань у суспільстві.