Долучайся до акції "Міліція під контролем" в Хмельницькій області

 

Якщо тобі не байдужа ситуація з дотриманням прав людини в Хмельницькій області, і ти рішуче прагнеш змін – долучайся до Всеукраїнської акції «Міліція під контролем», яка буде проходити  в період з 7 по 21 листопада 2011 року.

Під час моніторингу волонтери перевірятимуть, наскільки сумлінно і згідно закону працівники міліції виконують свої обов’язки. За підсумками таких спостереженьексперти розроблять рекомендації уряду та МВС України про те, як покращити роботу правоохоронців із громадянами.

Кампанію координує Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ), експертами якої був розроблений інструментарій громадського моніторингу, а також були проведені тренінги для активістів неурядових організацій та журналістів.

Громадський моніторинг буде проводитися у всіх областях України. В Хмельницькій області координувати компанію буде громадська організація «Центр правового захисту». В першу чергу він стосуватиметься служб і підрозділів міліції, які безпосередньо контактують з населенням – патрульної служби, служби дільничних інспекторів міліції, ДАІ, чергових частин. Моніторинг передбачає отримання інформації про діяльність цих служб та надання правової оцінки діям правоохоронців, в тому числі – дотриманню ними вимог нормативних актів МВС України.

Контактна інформація:

Тел. /0382/ 705-772, моб. 097 903-54-04 (Сергій Семенов – координатор компанії «Міліція під контролем» по Хмельницькій області) або за адресою http://umdpl.info/

Источник: 

umdpl.info