Львів відвідає мандрівна виставка з прав людини

28.09.2012р. о 12.00 год. в приміщенні книгарні Є (м. Львів, пр. Свободи, 7 , 2 пов.) відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття мандрівної експозиції «Кожен має право знати свої права».

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб. Будемо вдячні за поширення інформації на доступних ресурсах.

 

Учасники:

  1. Ніна Хома - регіональний координатор роботи експозиції у Львові та Львівській області

  2. Костянтин Рєуцький - тренер та координатор освiтнiх заходiв Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини, голова правління Правозахисного центру «Поступ», м. Луганськ

  3. Євненій Філіппов - голова правозахисної організації Корпус Свободи (Freedom Corps), м. Львів

Запрошені особи:

  1. В.о начальника управління освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Іващишин Я.З.

  2. Директор загальноосвітньої середньої школи №38 м. Львова Гаврилишин В.М.

  3. Вчитель історії та правознавства, вчитель-методист ЗОШ №38 м. Львова Голосова Н.М.

 

Контактна особа Ніна Хома, тел. (063)1714048

 

Довідка

Мандрівна експозиція «Кожен має право знати свої права» є мобільним навчально-методичним засобом і складається із 20-30 панелей, що містять стислі тексти та візуальну інформацію про цінності, принципи та окремі аспекти прав людини. Вона пропонується для використання в якості додаткового наочного методичного матеріалу в системі офіційної освіти, для освітніх, просвітницьких та інформаційних заходів і акцій недержавних організацій. Експозиція є своєрідним майданчиком для дискусії, навчання та дій спрямованих на підтримку та захист прав людини.

Перша презентація експозиції відбулась 9 червня, в Києві – в «Європейському містечку». У вересні – листопаді 2012 року відбувається перший пілотний тур роботи експозиції в 7-х областях України. Виставка вже відвідала Чернігів та перебуває в Кіровограді. Львів стане третім містом, до якого примандрує експозиція. На даний час готується методичний посібник для вчителів та викладачів щодо роботи з експозицією в навчальних цілях. З панелями експозиції можна ознайомитись в розділі «Бібліотека» сайту www.edu.helsinki.org.ua за наступним посиланням: http://edu.helsinki.org.ua/b-bl-oteka/metodichn-mater-ali/peresuvna-ekspozits-ya-kozhen-ma-pravo-znati-svo-prava . Виготовлення експозиції та її перший пілотний тур здійснюються в рамках проектів громадської організації М’АРТ, Української Гельсінської спілки з прав людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Норвезького Гельсінського Комітету.

У Львові виставка проводиметься у Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького (м. Львів, вул. С. Бандери, 1) 1- 5 жовтня 2012 року з 13.00 по 17.00 год. Захід відбуватиметься за сприяння управління освіти Департаменту гуманітарної політики ЛМР. Гідами виступатимуть учні-старшокласники, які пройшли відповідний відбір та навчання командою Програми «Розуміємо права людини».

Екскурсії проводитимуться для організованих груп згідно попереднього запису за тел. 0631714048, к/о Ніна Хома.

 
 
Источник: 

Регіональний координатор виставки у Львові та Львівській області