Проект "Донецьк без тютюнового диму" підтримав фото-конкурс "Запалюй без цигарок!"

Иноді одне вдале фото може сказати значно більше, ніж 1000 слів! Мова фотографії універсальна й зрозуміла усім. Саме тому задля популяризації здорового способу життя та  пропаганди відмови від куріння в Донецьку проводять фотоконкурс "Запалюй без цигарок!".


Организаторами конкурсу стали Управління у справах сім'ї, молоді та міжнародних зв'язків Донецької міської ради та Донецький міський молодіжний центр.

Проект "Донецьк без тютюнового диму" не міг залишитися осторонь такої події. Організатори проекту підтримали цей конкурс та ввели спеціальний додатковий приз - кардридер. Його зможе отримати автор роботи, яка найкращим чином буде відповідати таким вимогам:
1) ілюструє неприпустимість куріння в громадських місцях;
2) пропагандує відмову від куріння в закладах громадського харчування;
3) закликає до активних дій на захист від тютюнового диму.
 

Конкурсні роботи слід надсилати до 25 грудня 2011 р. на поштову адресу 83017, м. Донецьк, бул. Шевченка, 54  або на електронну адресу dgmc2011@mail.ru

Ти молодий та сповнений ідей?! Віриш в силу мистецтва та поділяєш приниципи здорового способу життя? Не зволікай - лови момент й тисни на кнопку! Можливо, саме твоє фото переконає доннечан, що запалювати по життю можна і без цигарок!!!
 
Детальніше про Правила конкурсу - http://www.dgmc.dn.ua/main/36-zazhigay-bez-sigaret.html

Источник: